XXIV Rinkinių mokslinio tyrimo sekcijos mokslinė konferencija sulaukė šimtų žiūrovų

 

 

 

Lietuvos muziejų asociacija ir Rinkinių mokslinio tyrimo sekcija 2021 m. balandžio 22–23 d. XXIV mokslinėje konferencijoje „Archeologinis paveldas Lietuvos muziejuose“ antrą kartą dėl pandeminės situacijos vyko virtualioje erdvėje – pasinaudojant pokalbių internetu galimybe, ZOOM platformoje ir Lietuvos muziejų asociacijos Facebook paskyroje.

Konferencijos dalyvius pasveikino LMA vadovas Šiaulių „Aušros“ muziejaus direktorius R. Balza, Valstybinio Kernavės kultūrinio rezervato direkcijos vadovas R. Kraujalis ir Lietuvos archeologijos draugijos vadovas Valdas Steponaitis.  Šių metų tema šalies muziejininkus pakvietė apžvelgti archeologijos paveldo Lietuvos muziejuose patirtis, problemas ir tendencijas. Konferencijos organizatoriai šiemet džiaugiasi ypatingu muziejininkų ir kolegų, archeologų aktyvumu – dėl pranešimų gausos konferencija vyko 2 dienas, suplanuoti 5 posėdžiai. Kaip ir kasmet pranešimus skaitė dalyviai iš įvairių Lietuvos muziejų ir bendradarbiaujančių įstaigų.

LMA Rinkinių mokslinio tyrimo sekcija nuo 1998 m. kasmet organizuoja konferencijas vis kitame Lietuvos muziejuje, o nuo 2020 m. – virtualioje erdvėje.

Konferencijos partneriai: Lietuvos archeologijos draugiją ir Valstybinio Kernavės kultūrinio rezervato direkcija Kernavės archeologinės vietovės muziejus

Konferenciją finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Konferencijos įrašai:

I d. 2021-04-22 (3) Facebook Live | Facebook

II d. 2021-04-23 (3) Facebook Live | Facebook

Lietuvos muziejų asociacijos informacija

Atviri. Artimi. Įkvepiantys

Bendradarbiaukime

+370 5 2790918 labadiena@museums.lt

Arba užpildykite šią formą:

Į viršų