Projekto „Lietuvos muziejų fenomenai“ vaizdo siužetų pateikimo terminas pratęsiamas

 

 

 

Projekto „Lietuvos muziejų fenomenai“ vaizdo siužetų tema „Eksponatas – nešantis laimę ir viltį“ pateikimo terminas pratęsiamas iki š. m. gegužės 7 d. (imtinai).

Kaip žinia, dėl Covid-19 epidemiologinės situacijos nevyks gegužės mėn. planuoti turizmo parodos Adventur ir Vilniaus knygų mugės renginiai, kuriuose pirmiausia ketinome pristatyti siužetus.  Kaip ir pernai, projektas „Lietuvos muziejų fenomenai“ startuos Tarptautinę muziejų dieną gegužės 18-ąją.
Dėkojame visiems muziejams, kurie pareiškė ketinimus dalyvauti projekte ir atsiuntė pristatomų eksponatų bei vaizdo siužetų aprašymus.
Ypač nuoširdžiai dėkojame tiems muziejams, kurie jau sukūrė ir pateikė siužetus!
Muziejus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių anksčiau nebuvo apsisprendę, bet dar norėtų dalyvauti projekte, kviečiame iki balandžio 19 d. pateikti eksponato ir vaizdo siužeto aprašymą ir iki gegužės 7 d. savo pajėgomis ir ištekliais jį sukurti ir atsiųsti.
Šiuo metu kuriama 50 vaizdo siužetų, pristatančių eksponatus, nešančius viltį ir laimę. Lietuvos muziejų asociacijoje vienija 100 narių-muziejų tad, laukiame prisijungiant!
LMA projekto veiklą „Lietuvos muziejų fenomenai“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros tarybos Strateginio kultūros organizacijų finasavimo programa. Veiklą koordinuoja LMA Rinkinių apskaitos, apsaugos ir saugojimo sekcija. Partneris – Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) Lietuvos skyrius.

Lietuvos muziejų asociacijos informacija

Atviri. Artimi. Įkvepiantys

Bendradarbiaukime

+370 5 2790918 labadiena@museums.lt

Į viršų