Paroda „Mokykla 2020“ vyks nuotoliniu būdu

 

 

 

 

 

Parodos „Mokykla 2020“ organizatoriai, atsižvelgdami į epidemiologinę situaciją šalyje, praneša, kad paroda š. m. lapkričio 20–21 dienomis vyks nuotoliniu būdu ir kviečia į pirmąją tokią virtualią švietimo inovacijų parodą! Paroda „Mokykla 2020“ – vienas iš svarbiausių Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginių. Šias metais paroda vyks jubiliejinį – 10-ąjį – kartą. Pagrindinė parodos tema – Skaitmeninė mokykla, kviečianti suprasti, jog ATEITIS VYKSTA DABAR. Šie metai švietimo bendruomenei – itin ypatingi. Susidurta su daugybe iššūkių ir pokyčių, paspartinusių mokyklų skaitmenizacijos procesą, ugdymo metodų bei bendravimo formų kaitą.

Šiais metais 10-osios švietimo inovacijų parodos MOKYKLA 2020 organizatoriai – Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra ir Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO – dėl prastėjančios pandeminės situacijos visuomenėje ir Lietuvos mokyklose priėmė bendrą sprendimą atšaukti fizinę parodą, ir ją lapkričio 20-21 dienomis organizuoti virtualiai.
Gavome informacijos, kad iki spalio 26 d. bus pasiūlyti sprendimai kaip išnaudoti parodos potencialą nuotoliniu būdu. LMA numato pristatyti projekto „ATRASK SAVO KRAŠTĄ MUZIEJUJE“ rezultatus, t. y. šiuo metu baigiamas kurti 15 virtualių pamokų. Projekto koordinatoriai su dalyviais artimiausiu metu susisieks individualiai. Muziejai, norintys dalyvauti parodoje virtualaus pranešimo formatu pristatydami savo skaitmeninimo projektus, skirtus švietimo bendruomenei, iki š. m. spalio 26 d. gali registruotis tiesiogiai kreipdamiesi į parodos organizatorius. Visa aktuali informacija pateikiama https://www.parodamokykla.lt/

Lietuvos muziejų asociacijos informacija ir nuotr.

Atviri. Artimi. Įkvepiantys

Bendradarbiaukime

+370 5 2790918 labadiena@museums.lt

Į viršų