Lietuvos muziejų kelio atidarymo renginys įvyks Palangoje

Lietuvos muziejų asociacija ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus š.m. liepos 2 d. (penktadienį) maloniai kviečia Jus ir Jūsų muziejaus darbuotojus dalyvauti 2021 m. Lietuvos muziejų kelio „Kultūriniai kraštovaizdžiai: parkų ir sodų menas“ programos atidarymo renginyje,  12 val. Tiškevičių rūmų terasoje / Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17, Palanga).

Programoje „Istorijos langą“ į É. André kūrybos kelią ir ypatingą ryšį su Palangos grafais paroda – prezentacija „Édouardo André parko Palangoje ir šimto jo parkų pasaulyje menas“ Tiškevičių rūmų terasoje atvers Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus direktorius dr. Arūnas Gelūnas. Parodą „Vakarų Europos miestai, jų rūmai ir parkai“ iš Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus rinkinių XVIII a. grafikos darbuose pristatys parodų kuratorė Regina Makauskienė.
Renginio dalyvius pasitiks ir šventinę nuotaiką kurs Palangos orkestras (meno vadovas ir dirigentas Vygantas Rekašius).
Maloniai kviečiame ir prašome ketinačius dalyvauti iki birželio 28 d. imtinai registruotis el. paštu regina.makauskiene@lndm.lt
Registruojantis prašytume nurodyti kiek Jūsų muziejaus žmonių dalyvaus renginyje.
Detalią renginio programą ir kitą papildomą innformaciją išsiųsime užsiregistravusiems.

LMA informacija ir nuotr.