Lietuvos muziejų asociacija kviečia prisistatyti karjeros mugėje

 

Kartu įkvėpkime moksleivius svajoti apie ateitį muziejuose!

Lietuvos muziejų asociacija kviečia muziejus kartu dalyvauti didžiausioje Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „KARJERA & STUDIJOS 2024“, kuri vyks 2024 m. kovo 28-29 d. Lietuvos parodų ir kongresų rūmuose (Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius).

Šiais metais paroda „KARJERA & STUDIJOS 2024“ siekia atsakyti į klausimus ne tik kokias profesijas rinktis, bet kaip mūsų savirealizacijos formos atrodys Dirbtinio ntelekto (DI) fone. Lietuvos muziejų asociacijos kuruojamas jungtinis muziejų stendas moksleivius pasitiks šūkiu „Mes dirbame muziejuje“, todėl ir Lietuvos muziejai kviečiami pasvarstyti:
– kaip keisis muziejai naujajame pasaulyje;
– kokių profesijų žmonių reikia muziejuose dabar ir kokių reikės DI pasaulyje.

Muziejų veiklos stende tikslas yra moksleiviams ir švietimo bendruomenei įvairiomis formomis pristatyti Lietuvos muziejuose dirbančių specialistų profesijas nuo muziejaus kasos iki slapčiausių muziejinių vertybių saugyklų, restauratorių dirbtuvių ar edukacijos klasių, atskleisti ką muziejuje veikia istorikas ar menotyrininkas, etnologas ar landšafto specialistas, biologas ar delfinų treneris, IT specialistas ar architektas, komunikacijos specialistas ar kultūros vadybininkas?

Iš LMA jungtiniame stende norinčių prisistatyti muziejų tikimasi, jog jie pačių pasirinktomis ir lankytojui vizualiai patraukliomis formomis pristatys muziejinei veiklai reikalingas profesijas.

Norinčių dalyvauti laukiame iki kovo 12 d. Informacija, kurią būtina žinoti ir įsivertinti prieš teikiant patvirtinimą: spausti čia.

Anketa dalyvavimui: spausti čia.

Lietuvos muziejų asociacijos dalyvavimas parodoje orgnizuojamas įgyvendinant projekto „Organizacijos 2024 metų programa“ veiklų ir jų viešinimo planą, kuris finansuojamas iš Lietuvos kultūros tarybos (LKT) programos „Strateginis kultūros organizacijų finansavimas“ 2 finansuojamos veiklos „Strateginis asociacijų ir (ar) skėtinių organizacijų finansavimas“ (SKO2) lėšų.

Atviri. Artimi. Įkvepiantys

Bendradarbiaukime

+370 5 2790918 labadiena@museums.lt

Į viršų