Metų muziejininko rinkimai

Lietuvos muziejų asociacija kviečia siūlyti kandidatus 2016 m. muziejininko vardui suteikti ir premijai skirti. Taip siekiama įvertinti ir paskatinti geriausiai dirbančius Lietuvos muziejininkus. Metų muziejininko vardas suteikiamas kasmet už Lietuvos muziejininkystės plėtrą; muziejų veiklos propagavimą; reikšmingų ir unikalių eksponatų kaupimą, saugojimą, restauravimą ir tyrimą; materialinių, dvasinių ir gamtos vertybių eksponavimą bei populiarinimą; novatoriškumą; tradicijų gaivinimą ir puoselėjimą; naujų veiklos formų diegimą; aktyvų metodinį darbą; patirties sklaidą; publikacijas muziejininkystės temomis; aktyvų dalyvavimą Lietuvos muziejų asociacijos veikloje.

Metų muziejininko vardą suteikia Lietuvos muziejų asociacijos valdyba savo sprendimu, priimtu balsų dauguma. Metų muziejininkui skiriama premija – 600 eurų, mokama iš Asociacijos iždo ir kitų fondų. Metų muziejininko vardas suteikiamas ir premija teikiama kasmet gegužės 18-ąją, minint Tarptautinę muziejų dieną.
Metų muziejininko vardui gali būti pristatomi visų Lietuvos muziejų darbuotojai. Kandidatus gali siūlyti Lietuvos muziejų asociacija, kitos visuomeninės muziejų organizacijos, muziejų administracijos ir kolektyvai, savivaldybių administracijos, jų kultūros ir švietimo padaliniai; visuomeninės nepolitinės organizacijos, fiziniai asmenys.
Išsamios kandidatų veiklos charakteristikos Lietuvos muziejų asociacijos Valdybai turi būti pateiktos iki kovo 1 dienos.

Dokumentus prašome siųsti paštu adresu:
Lietuvos muziejų asociacija
Šnipiškių g. 3, LT-09309 Vilnius
arba skenuotus el.paštu labadiena@museums.lt

Galerijoje nuotraukos iš LMA archyvo

Atviri. Artimi. Įkvepiantys

Bendradarbiaukime

+370 5 2790918 labadiena@museums.lt

Į viršų