Kviečiame dalyvauti Rinkinių mokslinio tyrimo sekcijos XXVI mokslinėje konferencijoje

2023 m. balandžio 21 d. Lietuvos jūrų muziejuje (Smiltynės g. 3, Klaipėda) vyks Lietuvos muziejų asociacijos Rinkinių mokslinio tyrimo sekcijos XXVI mokslinė konferencija ,,Lietuva – jūrinė valstybė: kultūrinis paveldas Lietuvos muziejuose“, skirta Klaipėdos prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui.

Planuojama, kad konferencijos metu bus perskaityta 16 pranešimų (žr. konferencijos programą). Pranešimų pagrindu parengti straipsniai bus publikuoti recenzuojamame LMA leidinyje ,,Lietuvos muziejų rinkiniai“ Nr. 22. XXVI mokslinė konferencija „Lietuva – jūrinė valstybė: kultūrinis paveldas Lietuvos muziejuose“.

Taip pat planuojama, kad konferencija bus transliuojama Lietuvos jūrų muziejaus ir (ar) Lietuvos muziejų asociacijos Facebook profiliuose.

Maloniai kviečiame visus dalyvauti ir prašome iš anksto registruotis. Registracija vyksta iki balandžio 19 d.(imtinai). Dalyvio registracijos anketa yra šioje nuorodoje:

Atkreipiame dėmesį, kad yra numatytas konferencijos dalyvio 20 eurų mokestis. Dalyvio mokestis bus naudojamas kavos pertraukų ir organizuoto dalyvių maitinimo išlaidoms apmokėti. Mokestį pervesti prašome į Lietuvos muziejų asociacijos sąskaitą LT66 7044 0600 0774 2808 AB SEB banke.

Konferencijos organizacinis komitetas:

• Pirmininkė – Dr. Jolanta Skurdauskienė (Žemaičių dailės muziejus)
  • Dr. Sigita Bagužaitė-Talačkienė (Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus Palangos gintaro muziejus) Dr. Povilas Blaževičius (Lietuvos nacionalinis muziejus)
  • Dr. Dainius Elertas (Lietuvos jūrų muziejus)
  • Dr. Aistė Lazauskienė (Lietuvos liaudies buities muziejus)
  • Dr. Lina Motuzienė (Neringos muziejai)
  • Dr. Edvinas Ubis (Lietuvos jūrų muziejus)

Konferencijos partneriai: Lietuvos jūrų muziejus, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas, Lietuvos nacionalinis muziejus, Neringos muziejai.
LMA veikla ir konferencija finansuojama Lietuvos kultūros tarybos administruojamos programos „Strateginis kultūros organizacijų finansavimas“ 2 finansuojamos veiklos „Strateginis asociacijų ir (ar) skėtinių organizacijų finansavimas” lėšomis.

Detalią dalyvavimo konferencijoje organizacinę informaciją (atvykimo, automobilių parkavimo ir persikėlimo vietos, keltų ir autobuso nuo kelto tvarkaraščiai, kainos, dalyvių maitinimas, muziejaus ekspozicijų lankymas, ekskursija ir kt.) atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams.

Konferencijos programa