Anykščiuose baigiasi Lietuvos muziejų kelias 2020 „Lietuvos kraštovaizdžiai: kalnų ir kalvų kultūriniai reginiai“

Lietuvos muziejų asociacija 2020 rugsėjo 25 d. kviečia į Anykščius, čia vyks Lietuvos muziejų kelio „Lietuvos kraštovaizdžiai: kalnų ir kalvų kultūriniai reginiai“ programos baigiamasis renginys ir  projekto uždarymo konferencija. Renginio pradžia – 11 val. prie Liudiškių piliakalnio – rašytojo Jono Biliūno „Laimės žiburio“ kalno (Liudiškių k., Anykščių r. Koordinatės 55°30’ 31.5” š. pl., 25°8’ 0.6” r. ilg.).

Konferencijoje, kuri vyks Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje (J. Biliūno g. 53, Anykščiai) bus pristatomos Lietuvos muziejų asociacijos įgyvendinamos nacionalinės kultūrinės tapatybės formavimo ir puoselėjimo 2019 – 2021 m. programos „Tėvynės ieškojimas“ projekto „Lietuvos muziejų kelias“ antrųjų metų patirtys, muziejinių kultūros ir meno renginių regionuose apžvalga, aptariami organizaciniai, komunikacijos ir kiti klausimai, ruošiantis dalyvauti 2021 metų Lietuvos muziejų kelio temos „Kultūriniai kraštovaizdžiai: parkų ir sodų menas“ atskleidime.
Ketinančius dalyvauti maloniai prašome iki š.m. rugsėjo 22 d. 16 val. registruotis (registracijos forma) ir siųsti el. paštu sakralinis@gmail.com.
Renginio organizatoriai – Anykščių menų centro Angelų muziejus, A. Baranausko ir A, Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus, Lietuvos muziejų asociacija.
Lietuvos muziejų kelią 2020 finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Preliminari programa

Lietuvos muziejų asociacijos informacija ir archyvo nuotr.