Aktualūs. Besikeičiantys. Artimi. Visada jūsų Lietuvos muziejai – švietimo ir inovacijų parodoje

 

 

 

 

2022 m. kovo 30–31 dienomis Lietuvos muziejų asociacija (LMA) sukvietė muziejus į Lietuvos parodų ir kongresų centrą „Litexpo“ kartu dalyvauti 11-oje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla“ ir pristatyti naujausias edukacines paslaugas bei produktus jungtiniame stende „AKTUALŪS. BESIKEIČIANTYS. ARTIMI. Visada jūsų Lietuvos muziejai“.

Švietimo bendruomenei skirta paroda, nevykusi dėl pasaulinės pandemijos, sugrįžta po dvejų metų pertraukos ir iš karto atkreipia dėmesį į mokymo(si) proceso pokyčius tema „Pasaulis keičiasi. O tu?“. Į šią parodos temą įsilieja Lietuvos muziejai, kurie pandeminiu laikotarpiu sėkmingai keitė savo teikiamų paslaugų specifiką ir rado naujų būdų tapti ugdymo proceso dalimi, jungiančia mokytojus ir mokinius.
Parodoje LMA Jungtiniame stende dalyvauja Lietuvos nacionalinis muziejus, Lietuvos nacionalinis dailės muziejus su padaliniais Vilniuje, Klaipėdoje ir Palangoje, Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus su padaliniais Kaune, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Maironio lietuvių literatūros, Lietuvos aviacijos, Trakų istorijos, Lietuvos liaudies buities, Kernavės archeologinės vietovės, Lietuvos energetikos ir technikos, Literatūrinis A. Puškino ir Muitinės muziejai, Pasvalio, Prienų, Kelmės, Gargždų krašto muziejai, Utenos kraštotyros muziejus, Vilniaus muziejus, Žemaičių muziejus „Alka“ ir Tauragės krašto muziejus „Santaka“. Atskiruose parodos stenduose savo edukacines veiklas ir priemones pristato Lietuvos jūrų ir Kauno miesto muziejai.
Parodoje galėsite išvysti sėkmingas nuo 2020 metų sukurtas edukacines priemones, skirtas ugdymo procesui. Jomis muziejai gali inovatyviai pristatyti saugomą paveldą norintiems ugdyti įvairių mokomųjų dalykų kompetencijas muziejuje. Pamatysite naujausius edukacinius žaidimus, knygeles, gausite nuorodas į virtualias pamokas, virtualius edukacinius pasivaikščiojimus po muziejaus ekspozicijas.
Kviečiame visus, kurie domisi ugdymo procesu, apsilankyti Lietuvos muziejų asociacijos stende 1.26, susipažinti su muziejų edukacinėmis galimybėmis. Ypač lauksime Lietuvos mokytojų ir mokinių, su kuriais galėsime padiskutuoti apie jau vykusį bendradarbiavimą ir pasvarstyti apie naujų projektų galimybes.
Parodos dalyvius taip pat kviesime į kūrybines edukacines dirbtuves kovo 30 d. 16 val. su Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus edukatoriais.
Lietuvos muziejų stendas „AKTUALŪS. BESIKEIČIANTYS. ARTIMI. Visada jūsų Lietuvos muziejai.“ Jūsų lauks kovo 30–31 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje.
Lietuvos muziejų asociacijos veiklą 11-oje švietimo ir inovacijų parodoje MOKYKLA 2022 finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Lietuvos muziejų asociacijos informacija

Galerijos nuotraukų autorė: Lolita Valužienė

Galerija

Atviri. Artimi. Įkvepiantys

Bendradarbiaukime

+370 5 2790918 labadiena@museums.lt

Į viršų